To Γενικό Λύκειο Αμφίκλειας συμμετείχε στο Διαγωνισμό με ομάδα αποτελούμενη από τις μαθήτριες της Β΄ τάξης Αδαμάκου Γεωργία, Καλλιμάνη Χριστίνα και Κοπανάκη Σουλτάνα. Ο διαγωνισμός διεξήχθη στα εργαστήρια του 4ου Γενικού Λυκείου Λαμίας και συμμετείχαν 9 Γενικά Λύκεια του νομού και 27 μαθητές, ητοι: 1ο, 2ο, 3ο, 4ο, 5ο, 6ο ΓΕΛ Λαμίας, Μουσικό Λύκειο Λαμίας, ΓΕΛ Σπερχειάδας και ΓΕΛ Αμφίκλειας.
ο Διευθυντής του Σχολείου ευχαριστεί τις συμμετέχουσες μαθήτριες, τον καθηγητή του σχολείου μας κ. Κέφο Ιωάννη κλ.ΠΕ04.01 που προετοίμασε την τριμελή ομάδα και συμμετείχε στη συνάντηση προετοιμασίας της Τρίτης 8/12/2ο15στη Λαμία μαζί με την τριμελή ομάδα. Επίσης ευχαριστεί και τους γονείς των παιδιών που στάθηκαν κοντά τους το Σάββατο 12/12/2015.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgHyWtHopBvEatm6H78U-FvNsyzsRvNRqGLT3E8VnMeNz40Uuylcb1MWRHSsuia_pgC-7gpHN4AEthW37Upt1AHP7ebECZtYAvLhrVc2WiSXo1arjUY_XLmYI20i7HB7WA-kXH9mxHJST0u/s200/MAeLZAcX5kXIMF5tYwakzTTtdlP-Qd0upl2X0OUGusg.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiX3GED-to8Xx60A25v0tRs7exWxZlR9Jazp8PX9W8MgLkFO_FczXBu9io3AgOWeqdSyoIBGZ1ntdOsBIhE0Wp59xiCd9k1IaG3zBJLBX5rKa_5kQbTwe5P5GUeNjbXikqtgYCNtcShIQYN/s200/%25CE%25BA%25CE%25B1%25CF%2584%25CE%25AC%25CE%25BB%25CE%25BF%25CE%25B3%25CE%25BF%25CF%2582.jpg)
Πηγή
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Ευχαριστούμε για το σχόλιο σας. "blog AMFIKLIA"
Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί μετά από έλεγχο.
Παρακαλούμε γράφετε τα σχόλια σας με ελληνικούς χαρακτήρες.
Σχόλια με υβριστικό, συκοφαντικό, προσβλητικό ή ρατσιστικό περιεχόμενο θα διαγράφονται άμεσα.
To "blog AMFIKLIA" δεν υιοθετεί τις απόψεις που εκφράζονται στα σχόλια, καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.