![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg-Mpo_3CYqARX_1b-Rbrja34sakyPCG3buptqPfpgmsT-MEPo1yGR2Ewnr6BgLj9LJGA_FBXgxi2gvYxtalOXrliG0lWnKBO-d5eyqZkMjBH4k49WqqPKHXDvdkdPW2pWmfKU6esbAsV8/s200/16402241_10212008029899919_1304369677_n-1.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEglV2WiS4Ysujv50j3ejWQ4Ug6cQRF1xmDWec3FH1fKAhfvBYFgOhV9yUoLUBL9Oy5oXIWWObuMQaeR02uZW52775KY5w2vYg30shRNq3NOY49nxcIgLa9Z6YsjPcPkb_54QukYGhf99oU/s200/16358919_10212008028379881_1702183647_n.jpg)
Την εκδήλωση τίμησαν με την παρουσία τους ο Πρόεδρος της Ε.Π.Σ. Φθιώτιδος κος Δ. Κουτρομάνος, ο Αντιπρόεδρος κος Χ. Τσαμπάκαλος, από την Δημοτική Αρχή η Δημοτική Σύμβουλος κα Α. Στιβακτή και ο Πρόεδρος του Κηφισσού κος Ν. Καράφλας.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiZG43mQ775gSjMRQkdv1qiSwThdSbGvozEl3EiTCua4wWIySXHtGZ72qkUJIUzN_5rlj4pq_eNzyXOn3BJrVZNFbs7K6MWy2C0mz2F7N661bwk-oUWHK0bXSvmUjJFLyhmDcl7YqLTr_s/s200/16359327_10212008032499984_132569379_n.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhOGJDo_6dIvxdcMMg3G34rNd2yUXK4QdXh2vfdwNmIY3gYH65R8-yJjVofmAcRh_EASmEPX27UJXx7U1jebTPiHUgIa6ivQ8NCe5KYpScvX12v9ZHU-akA6cjFXJORMDgzMCz5S9ILpxE/s200/16395866_10212008028979896_1936577684_n+%25281%2529.jpg)
Η δημοτική σύμβουλος κα Α. Στιβακτή ευχήθηκε καλή χρονιά σε όλους και επισήμανε ότι ο Δήμος επικροτεί τέτοιες προσπάθειες όπως του Γ.Σ. Παρνασσού. Ο σύλλογος αυτός κατάφερε να έχει νέα παιδιά από το τόπο του στο δυναμικό του, μεριμνεί για την άριστη εικόνα του γηπέδου, των αποδυτηρίων, της καθαριότητας του περιβάλλοντος χώρου και ο Δήμος θα είναι πάντα αρωγός σε όλες τις προσπάθειές του.
Ο τυχερός που κέρδισε το φλουρί ήταν ο ποδοσφαιριστής της ομάδος μας Κων/νος Κατσαρός και το δώρο ήταν ένα χρηματικό ποσό. Του ευχόμαστε πάντα τυχερός και να συνεχίσει τη καλή παρουσία του μέσα στα γήπεδα όπως και όλοι μας οι παίκτες.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjBNa_pg6oKmyRqLrhF8r-aYsqiuyZBkQ41qUjJW0GK38xiTFdH53WlHAVkXRq4jkPC-kJlSLdoMI-cuCovC6wp2ID_Jx3clwKxiepKenldDwrhZ5jk8kbFnc7GYcwkXcjTwnR24KodWAc/s200/16359289_10212008029819917_413794170_n.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhRoJJfghDty1vu0ksVxw5dnp35GbXGvUBX79L_kPzV04MYlumKEDYhwK9dkBp3HejuWlWLC2HO1tI5NjhP_KXZr3WXsP7NNIoM4XJqUniwCWhRNUhsCC1BvzAHGVQG2K7AIpRlkkoY0sk/s200/16395593_10212008030339930_756806471_n.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhSfRwlW7cR50NEQk_sOa_7NZor2vVmX7gUT3F2mO_S_spw_Mbckbj54T9_cOYSLx61tTitRnrRjXYDqVCv_fTkl1vv9fzeIgA07ZyVg_PVGodYLhk_GjsRxIRNNcdR59XaZcZg7fI82gg/s200/16395667_10212008033620012_532797905_n.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgq4_DHYLKLglwKMKhumWT2QYV9eBWWmYOZCVHrpRlYEWvnmK6TcQmF9iILzU83IvK9OydrKEOZCM0FFM5aoCHQqQunQ0StAuVVvB6tTTagb-itOo0iKFfq5Ub-J-Tp136yiD-24wIxsIU/s200/16395816_10212008034060023_94211071_n.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi9TIhxPdwa9uczmvJsYFuoU_Lcx56U7a7-2XKVaUQ5gtdQQFPP3HwDrJ9qca1oydL0yY9fbzkDUKsOJQztURKaP_sbeUWUW2yfOCvZZ4gb2TqpmiwdJVSjMshZPTqFvSWVZHRMxl_lMog/s200/16395866_10212008028979896_1936577684_n.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiPvUQExiQM-ykkS3ypaOyMKmwonthFxfjgp2zcCF2rUZBm13gWZ7Q5v1AyeNyO7jhR6c66YUVwhiGXPSpMAbpOMqXEl4E2ToUk8xRPjDOlO8h3eszt6lWR-WxEnJMB20w1oSDk8ZjBl5A/s200/16395885_10212008033940020_1935321352_n.jpg)