Όπως από παλιά και μέσα στον αστικό και εμπορικό ιστό της Αμφίκλειας, έτσι και τώρα οι εργασίες για το φετινό παζάρι "18-23.09.2018" προχωρούν.
«Εναρκτήριο λάκτισμα» αποτελεί όπως πάντα η δημόσια δημοπρασία των οικίσκων (παράγκες) την Δευτέρα 17.09.18, ενώπιον εκπροσώπων της οικονομικής υπηρεσίας του Δήμου και των καθ΄ ύλην αρμοδίων αιρετών, σύμφωνα με την σχετική Δημοτική διακήρυξη. Το γεγονός του παζαριού της κωμόπολης, λειτουργεί ως ενδιαφέρων "εμπορικοψυχαγωγικός" πόλος έλξης για την ευρύτερη περιοχή. Δ Ι Καλπύρης
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi7k2xUpY99iwEXO9lKy7EjHfwHuUvRKJb65TixlHCg1ZhdvzwkZdzm3hnBenQ_A43alDGJPPdiRyOyTRw8sCLAcIp_pQGvmywf-ZstcmgVWbuZb6lUikwnBdOvBiTMlv2edcvpy59d8PSB/s200/thumbnail+%25281%2529.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi131m8WzSB6tdCVWmJwUhpHs-9O_5i1HVDSO9PEO3T-hynQPIixxH4AyQ_k2AYMo-J7lczn8HwZKoYJ85CaeJ9YbBCkK37O3l4nqkemtCyGhyphenhyphenBnP1OwAWQeZOF9VS0woWk1870YLX9oW99/s200/thumbnail+%25282%2529.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjjkIMNn4QlToyBHF5MHYsNiLXI_dX7PfkVrIU4J-FVZc1zfgLwJOQ5EEXoWvLHSIo1c42DB8JHfMnQjn-PHznaku9h9AIcwzIy_yqhpZN7HtwOgJiA7MHyOmaQh3JQy-csRXENo5fLv1lN/s200/thumbnail+%25283%2529.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjRzXUlOX76IAKAiBZWJ7DQJJ2nVX5m7nCrJjzvYA2moYGtc2vhqPDDnHUxB99Is-8ouTTwHLymeu2NlKNdE35tMn1yDyOQ3G3FYfqLQ1RY4kOdc46u7aBXS7tvOCHlItG22a-jlnpFIZN3/s200/thumbnail+%25284%2529.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjuXrxWRKyc1azELnoZqsWdkI614S8MsawoPzAjX-0ffoodY_F0qfbfJA1jiE-NtxNjBJH02jlcN0u8m48G8v0Km_malGQJzYc9na_7Se8niXPFkQvvEsTlQop-IU2fLDbt0YHCxNGxLhjL/s200/thumbnail+%25285%2529.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhE9NPFjfZu0ImwniDpW3DNdRotQmLjbBivs96UpufiK5qV26crV_OwVakodo8BD4A0d2pUMGQd2CNFgvkAoTkQXmwccxDGeZes5ooYChb8r1iKTInNoBG3DZsMeIdtXEKttS736JufU6nP/s200/thumbnail+%25286%2529.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjmmSLSMvNgogsqUzCZ0fEkp-Cxql2HXrazswSewpboEMWRP2jHegvgxxeEVOvcpR2L6Jw0VfSgAjRyHwtrBgjUmzqfg0Mphz2nvcmz94L4UAb24jJ1t32IRib5wVW2loBy_E3itUSpE2B4/s200/thumbnail+%25287%2529.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEju_AgxW3hrqWo6yEFzDxo6mNmLMxCAdm8_XNCj3MtgTSw2CEXfXV8dHDgldZCHCCIfO5GReDYmlApUoASbS_Apac4c_sBoN2dwTpehS052mtkUCnpb3mwxyzrfJv6wg4DonmQf8QPorexr/s200/thumbnail+%25288%2529.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh1pcFkq7dxiWLwjC5xdYFK_OofFWS4eHhNBf-SSH26IES7loGW5ZlJswKtstlsLOacSDJzEEb6ekK6n7z87DOVEJUgynzsAykHYKigCYhvt4bRDZWCnpZWDsl93vpTtuPS6jkvD71sfaFA/s200/thumbnail+%25289%2529.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj9F3vaCG6RXEISbBYegjiVhBH67fGtXNEW25DkKL6TC8btPSONB-Q64jS307yEFP9mvyu9HRImgzrhhrfZSfG92jwMTXhj33rN5qXfOLfwLzyIVUneSWoc4XPZtAEPOnKsikjzR3smInn0/s200/thumbnail+%252810%2529.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhlseAlLtkuqlu8lKIImm2dSK0oVtA4_kruF72_YMGH0azee0InlgCy6Zo40DwEsFLUO8zdi3Cgrpqsk2YP0Lipeuvmo-kuwgU6_PFeJpHOdtCVb0ROH2QP80OR7vElh0snS17xB4FqiJ4t/s200/thumbnail+%252811%2529.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh7GdkEbU61bMIF3MtqU7prwcwVNVp3O7_xKlCdUuKQ04vZPHJyDHKP-5cRVWuEwuUTL4ZnZIfWCXPtFIXxqVJQuODK7-xNk0tRX1RCGxj720YFvhygoE3DV-jmwt0hQ5Zm5RwDNTmzYLBp/s200/thumbnail+%252812%2529.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgVohHlVK8iglbPgkBgx7FT-nx2aYVoaRpAE3e42is2XpUQxWziMKznkPRrBZFZnwYqQqjsBc1dzqBjTpmiVruFeAQRuGtsEPe_NfE706ZxmYeiwjiyMpk6YAHO0DTTu4X7DguwdzEWTUzU/s200/thumbnail+%252813%2529.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEit1E3G0yPMGOdQ_x1lMGRia85q0RJdnWfPsZAtPL_J_YYTYTjxOnb8-7i-0iPA65KkbRQNdZOO7RSWzP2JRm8p30L4ZQYRR5HUohj_KrYmpt27CqoZj5UMXfMpcsa_pwcs_pggkgk7kUVL/s200/thumbnail+%252814%2529.jpg)
«Εναρκτήριο λάκτισμα» αποτελεί όπως πάντα η δημόσια δημοπρασία των οικίσκων (παράγκες) την Δευτέρα 17.09.18, ενώπιον εκπροσώπων της οικονομικής υπηρεσίας του Δήμου και των καθ΄ ύλην αρμοδίων αιρετών, σύμφωνα με την σχετική Δημοτική διακήρυξη. Το γεγονός του παζαριού της κωμόπολης, λειτουργεί ως ενδιαφέρων "εμπορικοψυχαγωγικός" πόλος έλξης για την ευρύτερη περιοχή. Δ Ι Καλπύρης
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi7k2xUpY99iwEXO9lKy7EjHfwHuUvRKJb65TixlHCg1ZhdvzwkZdzm3hnBenQ_A43alDGJPPdiRyOyTRw8sCLAcIp_pQGvmywf-ZstcmgVWbuZb6lUikwnBdOvBiTMlv2edcvpy59d8PSB/s200/thumbnail+%25281%2529.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi131m8WzSB6tdCVWmJwUhpHs-9O_5i1HVDSO9PEO3T-hynQPIixxH4AyQ_k2AYMo-J7lczn8HwZKoYJ85CaeJ9YbBCkK37O3l4nqkemtCyGhyphenhyphenBnP1OwAWQeZOF9VS0woWk1870YLX9oW99/s200/thumbnail+%25282%2529.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjjkIMNn4QlToyBHF5MHYsNiLXI_dX7PfkVrIU4J-FVZc1zfgLwJOQ5EEXoWvLHSIo1c42DB8JHfMnQjn-PHznaku9h9AIcwzIy_yqhpZN7HtwOgJiA7MHyOmaQh3JQy-csRXENo5fLv1lN/s200/thumbnail+%25283%2529.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjRzXUlOX76IAKAiBZWJ7DQJJ2nVX5m7nCrJjzvYA2moYGtc2vhqPDDnHUxB99Is-8ouTTwHLymeu2NlKNdE35tMn1yDyOQ3G3FYfqLQ1RY4kOdc46u7aBXS7tvOCHlItG22a-jlnpFIZN3/s200/thumbnail+%25284%2529.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjuXrxWRKyc1azELnoZqsWdkI614S8MsawoPzAjX-0ffoodY_F0qfbfJA1jiE-NtxNjBJH02jlcN0u8m48G8v0Km_malGQJzYc9na_7Se8niXPFkQvvEsTlQop-IU2fLDbt0YHCxNGxLhjL/s200/thumbnail+%25285%2529.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhE9NPFjfZu0ImwniDpW3DNdRotQmLjbBivs96UpufiK5qV26crV_OwVakodo8BD4A0d2pUMGQd2CNFgvkAoTkQXmwccxDGeZes5ooYChb8r1iKTInNoBG3DZsMeIdtXEKttS736JufU6nP/s200/thumbnail+%25286%2529.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjmmSLSMvNgogsqUzCZ0fEkp-Cxql2HXrazswSewpboEMWRP2jHegvgxxeEVOvcpR2L6Jw0VfSgAjRyHwtrBgjUmzqfg0Mphz2nvcmz94L4UAb24jJ1t32IRib5wVW2loBy_E3itUSpE2B4/s200/thumbnail+%25287%2529.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEju_AgxW3hrqWo6yEFzDxo6mNmLMxCAdm8_XNCj3MtgTSw2CEXfXV8dHDgldZCHCCIfO5GReDYmlApUoASbS_Apac4c_sBoN2dwTpehS052mtkUCnpb3mwxyzrfJv6wg4DonmQf8QPorexr/s200/thumbnail+%25288%2529.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh1pcFkq7dxiWLwjC5xdYFK_OofFWS4eHhNBf-SSH26IES7loGW5ZlJswKtstlsLOacSDJzEEb6ekK6n7z87DOVEJUgynzsAykHYKigCYhvt4bRDZWCnpZWDsl93vpTtuPS6jkvD71sfaFA/s200/thumbnail+%25289%2529.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj9F3vaCG6RXEISbBYegjiVhBH67fGtXNEW25DkKL6TC8btPSONB-Q64jS307yEFP9mvyu9HRImgzrhhrfZSfG92jwMTXhj33rN5qXfOLfwLzyIVUneSWoc4XPZtAEPOnKsikjzR3smInn0/s200/thumbnail+%252810%2529.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhlseAlLtkuqlu8lKIImm2dSK0oVtA4_kruF72_YMGH0azee0InlgCy6Zo40DwEsFLUO8zdi3Cgrpqsk2YP0Lipeuvmo-kuwgU6_PFeJpHOdtCVb0ROH2QP80OR7vElh0snS17xB4FqiJ4t/s200/thumbnail+%252811%2529.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh7GdkEbU61bMIF3MtqU7prwcwVNVp3O7_xKlCdUuKQ04vZPHJyDHKP-5cRVWuEwuUTL4ZnZIfWCXPtFIXxqVJQuODK7-xNk0tRX1RCGxj720YFvhygoE3DV-jmwt0hQ5Zm5RwDNTmzYLBp/s200/thumbnail+%252812%2529.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgVohHlVK8iglbPgkBgx7FT-nx2aYVoaRpAE3e42is2XpUQxWziMKznkPRrBZFZnwYqQqjsBc1dzqBjTpmiVruFeAQRuGtsEPe_NfE706ZxmYeiwjiyMpk6YAHO0DTTu4X7DguwdzEWTUzU/s200/thumbnail+%252813%2529.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEit1E3G0yPMGOdQ_x1lMGRia85q0RJdnWfPsZAtPL_J_YYTYTjxOnb8-7i-0iPA65KkbRQNdZOO7RSWzP2JRm8p30L4ZQYRR5HUohj_KrYmpt27CqoZj5UMXfMpcsa_pwcs_pggkgk7kUVL/s200/thumbnail+%252814%2529.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Ευχαριστούμε για το σχόλιο σας. "blog AMFIKLIA"
Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί μετά από έλεγχο.
Παρακαλούμε γράφετε τα σχόλια σας με ελληνικούς χαρακτήρες.
Σχόλια με υβριστικό, συκοφαντικό, προσβλητικό ή ρατσιστικό περιεχόμενο θα διαγράφονται άμεσα.
To "blog AMFIKLIA" δεν υιοθετεί τις απόψεις που εκφράζονται στα σχόλια, καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.