Σας παρουσιάζουμε τις μεταγραφές που πραγματοποίησε ο ΓΣ Παρνασσός Αμφίκλειας την φετινή μεταγραφική περίοδο.
Κατά σειρά όπως εμφανίζονται στις φωτογραφίες είναι ο Θάνος Σκοτίδας , πρώτος σκόρερ της ομάδας μας πέρσι ο οποίος ανανέωσε την συνεργασία του με την ομάδα μας, ο Βαγγέλης Μπάκας, ο Αρης Παπαγεωργίου που αποκτήθηκε από τον Διαγόρα Πολυδρόσου, ο τερματοφύλακας Γιάννης Γραβάνης, και οι νεαροί Λεωνίδας Ζυγούρος και Λουκάς Μαργιώλας που αποκτήθηκαν από τον ΑΣ Διόνυσο Αμφίκλειας. Καλή επιτυχία σε όλους. Πηγή ΓΣ ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ Αμφίκλειας (facebook).
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjLLJ7lWmmShWvt0NiaSTxF9mYlJlUmBNhILGPUrszkAtDp_8Uxreq0VfXPCuqngqHlEpMysrU9xBkz0HfrUH7OgWKlPylaSMzYTmK6b103xqsTk9UmlKM-C6lUp4eJ6_WyNm-ggfaTerPd/s200/FB_IMG_1536059029591.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgU_UFBeameaiMLfoxfbe_v8FPjtPtpq4z1XWWhJtRnhuBIspl5srAelWt0hA6eQ73ASLOVfJ4-CQIBGUWOhYYL0FWi2ZxYloScsMUCuwA4YspxLBhg-HvSZvBufKTZXa5XMZQg5LRAC7t0/s200/FB_IMG_1536059043425.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi5leQ6v51tgALVMN0p5RI9Ma2SrVAfuHvODhDpvrfSwN2IfTWAfJgcjR-ixOKc0gEfKRgTuy1sMQRFz00QwxN2MQakC_o6lP6engK3jKpu2GNrCDkuxstb6VI83Kq41AIyybAhS0m7lkA6/s200/FB_IMG_1536059083567.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgTlYi1TFRrWtAfHCmztP-Vavr5Gv5w9prD_q_pvAP98rh8WnDR5ks9-24mdOVx8VXsbMD8kbTu0Q1WaM_hxHCvb1aahw4zTCIwYidVYskb9_iYnvAh2GF9IhFqqU4EoPkh6-wljJGkNRWW/s200/FB_IMG_1536059094545.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg25uqPudA4nwSE9gpqGnJFJz3zBMmx37mbvBuH1pmfNCZ56lerwivrPHY9ReYwPVZ34QnWWlP2qdbOeQ4Z9OL2WW_l1DhVyhhlBc4VyhSVsnOjPOgV-9mtHnxWwdwSUlwFr3UDYbQgQiAQ/s200/FB_IMG_1536059100094.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjWhUh0g00oVpSHV3AyZ4P6xtsUHvOEf8nB0zFNO28lwqsXGwPIeeQs895dj11SRHc8aj5WPTY1sgmN9o5VOqfaRkZfiztmjv-F9MLOJWPxD_5MRpVXIA-vrtt9rTvXZ6ml8yMP5uD8Xa3i/s200/FB_IMG_1536059107363.jpg)
Κατά σειρά όπως εμφανίζονται στις φωτογραφίες είναι ο Θάνος Σκοτίδας , πρώτος σκόρερ της ομάδας μας πέρσι ο οποίος ανανέωσε την συνεργασία του με την ομάδα μας, ο Βαγγέλης Μπάκας, ο Αρης Παπαγεωργίου που αποκτήθηκε από τον Διαγόρα Πολυδρόσου, ο τερματοφύλακας Γιάννης Γραβάνης, και οι νεαροί Λεωνίδας Ζυγούρος και Λουκάς Μαργιώλας που αποκτήθηκαν από τον ΑΣ Διόνυσο Αμφίκλειας. Καλή επιτυχία σε όλους. Πηγή ΓΣ ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ Αμφίκλειας (facebook).
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjLLJ7lWmmShWvt0NiaSTxF9mYlJlUmBNhILGPUrszkAtDp_8Uxreq0VfXPCuqngqHlEpMysrU9xBkz0HfrUH7OgWKlPylaSMzYTmK6b103xqsTk9UmlKM-C6lUp4eJ6_WyNm-ggfaTerPd/s200/FB_IMG_1536059029591.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgU_UFBeameaiMLfoxfbe_v8FPjtPtpq4z1XWWhJtRnhuBIspl5srAelWt0hA6eQ73ASLOVfJ4-CQIBGUWOhYYL0FWi2ZxYloScsMUCuwA4YspxLBhg-HvSZvBufKTZXa5XMZQg5LRAC7t0/s200/FB_IMG_1536059043425.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi5leQ6v51tgALVMN0p5RI9Ma2SrVAfuHvODhDpvrfSwN2IfTWAfJgcjR-ixOKc0gEfKRgTuy1sMQRFz00QwxN2MQakC_o6lP6engK3jKpu2GNrCDkuxstb6VI83Kq41AIyybAhS0m7lkA6/s200/FB_IMG_1536059083567.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgTlYi1TFRrWtAfHCmztP-Vavr5Gv5w9prD_q_pvAP98rh8WnDR5ks9-24mdOVx8VXsbMD8kbTu0Q1WaM_hxHCvb1aahw4zTCIwYidVYskb9_iYnvAh2GF9IhFqqU4EoPkh6-wljJGkNRWW/s200/FB_IMG_1536059094545.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg25uqPudA4nwSE9gpqGnJFJz3zBMmx37mbvBuH1pmfNCZ56lerwivrPHY9ReYwPVZ34QnWWlP2qdbOeQ4Z9OL2WW_l1DhVyhhlBc4VyhSVsnOjPOgV-9mtHnxWwdwSUlwFr3UDYbQgQiAQ/s200/FB_IMG_1536059100094.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjWhUh0g00oVpSHV3AyZ4P6xtsUHvOEf8nB0zFNO28lwqsXGwPIeeQs895dj11SRHc8aj5WPTY1sgmN9o5VOqfaRkZfiztmjv-F9MLOJWPxD_5MRpVXIA-vrtt9rTvXZ6ml8yMP5uD8Xa3i/s200/FB_IMG_1536059107363.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Ευχαριστούμε για το σχόλιο σας. "blog AMFIKLIA"
Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί μετά από έλεγχο.
Παρακαλούμε γράφετε τα σχόλια σας με ελληνικούς χαρακτήρες.
Σχόλια με υβριστικό, συκοφαντικό, προσβλητικό ή ρατσιστικό περιεχόμενο θα διαγράφονται άμεσα.
To "blog AMFIKLIA" δεν υιοθετεί τις απόψεις που εκφράζονται στα σχόλια, καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.