![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEix1KaS9LS4jx1kDZBo2aT-zjAktCTnsybmMEe4dlCpNGL0QhaEyQ10n8rtfbMyhZsBzKXOKTNyr6DgqqUnZ5V6KHifh8b3Z6x9Op1DSVxoQGPJg75IWzcPM6B7fn-4l-psqXsnTD08RaZz/s200/%25CE%2591%25CE%25A6%25CE%2599%25CE%25A3%25CE%2591+2019.jpg)
Καλλιτεχνικός Διευθυντής του Φεστιβάλ, είναι ο καταξιωμένος σολίστ κιθάρας & παιδαγωγός Στέλιος Γκόλγκαρης, ενώ στο Φεστιβάλ θα εμφανιστούν κατά σειρά, στις 16 Μαρτίου το Patra Guitar Ensemble - Κιθαριστικό Σύνολο Πάτρας, υπό την Καλλιτεχνική Επιμέλεια του Πατρινού Κιθαριστή Γιώργου Παπαδόπουλου, στις 23 Μαρτίου ο νεαρός πολυβραβευμένος σολίστ Γιώργος Γκόλγκαρης μόνος του αλλά και ως ντουέτο με τον Στέλιο Γκόλγκαρη της Sony Classical και τέλος στις30 Μαρτίου το Santa Barbara Guitar Ensemble - Κιθαριστικό Σύνολο Αγίας Βαρβάρας υπό την Καλλιτεχνική Επιμέλεια του Μαέστρου & Κιθαριστή Αλέξανδρου Παπαρίζου.
Όλες οι εκδηλώσεις του Φεστιβάλ, θα γίνουν στον χώρο εκδηλώσεων του Αγροκτήματος Αμφίκαια, με Ελεύθερη Είσοδο για όλους.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Ευχαριστούμε για το σχόλιο σας. "blog AMFIKLIA"
Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί μετά από έλεγχο.
Παρακαλούμε γράφετε τα σχόλια σας με ελληνικούς χαρακτήρες.
Σχόλια με υβριστικό, συκοφαντικό, προσβλητικό ή ρατσιστικό περιεχόμενο θα διαγράφονται άμεσα.
To "blog AMFIKLIA" δεν υιοθετεί τις απόψεις που εκφράζονται στα σχόλια, καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.