Την προγραμματισμένη παρουσίαση του συνδυασμού της πραγματοποίησε σήμερα 20.03.2019, στην έδρα του Δήμου, η υποψήφια για το Δήμο Αμφίκλειας – Ελάτειας κα ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΣΤΙΒΑΚΤΗ.
Η σύμπτωση της παρουσίασης με την εαρινή ισημερία και τον επίσημο ερχομό της Άνοιξης, μόνο θετικούς συνειρμούς προκαλεί για ένα άριστο ¨ανοιξιάτικο¨ εκλογικό αποτέλεσμα, στηριγμένο βέβαια στα ικανά και από ένα ευρύ επαγγελματικό φάσμα πρόσωπα του συνδυασμού, αλλά και στην εμφανή αποδοχή τους από πλήθος Δημοτών. Δ Ι Καλπύρης Ενδεικτικά πλάνα:
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjJVxDsGVbntRmYNPQ0fC6a1alW5X_G2NyDUUCh8FyP-TrRN_G796FTUZ3a2zo8gCSgvgCZX6kFJr_uKe3yvkLfrqJYhoL2N0L-uLkjKJuLj93v9tH9tkg3Y7ffCnEB_d4_NViT6CcnzGaJ/s200/53729297_345936259597065_7197781059658842112_o.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjgckv0RHBGJpx-k9QYqvwhg983hNY0L7U7hZ0JY7YH9REOME117nyiyU-eezkrffh6ayykW89iW9XqNLCUzoUKh7u9m_-_p-vVUCbvv5-NP80iwWnY9VySctrUJZ6hbIINedcJiqRsk7xE/s200/DSC02590.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiP1GOSlmn5h0NcTAtiRXV0rRquaufNmcDQhgbGkdV7hFuXhwofScxeR2mx-oyY4599DeJsHwJH0bYNy54K7Jz9ituFx2ql6KxDTQZkcOuvegJHqrZoWYUbg5lwAq3vhY0KXAkg25fA2NCp/s200/DSC02598.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhCX615Q9VVWTgfzJT2lvXwxuDnTrgbv5ZD4eA45bhnxBxG_IG0vPRO-fUYSsKVFmtGqEhDkU1WHrVxn41g42f43I3_ABZUZ6otQtFvfEacKz40fSlv9dZS4uqcaQR5JGi-pE6HMeLC8rEu/s200/DSC02600.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhtOx3PDLsyCZDnc-Lr-eAd8auvF-VJU8SvSpzTKC4MXYJXbBMnC9uf5ERQq76IfVskFmsLSKy8V_goBtLP39-s9ovgLICut_vgNhnUcFfeJWlZ0ZL47XSRNUIb83lIoHtJMyQ2SlHDOn1C/s200/DSC02602.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEji6p1cwYcLcHWhIB2Je6PlfeBwT2Bc-7OsBbnX9snxJXRNkG7LcQvIb7dDa3qxuRN4VO9PTacVOO_F-v7v7zVQEpcy41JfyQ_nfM7fiXbPzEcZN2GL8H8qOwGNZyB0cKn_eLFGoXdCM7M-/s200/DSC02604.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiyRTiXJCS-rgoaWZqG7QCudgsMflTi-2N5fSopiezIhUUF-mtH4fAqqYkTzK9S7IXWPFyINLyJM2J9WRQKVyEHBPOWN85tPLZYuAQsMgcn5Bq9vZirX0YfXiMK7TjHbG_7eoPY0HiKsOt0/s200/DSC02609.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEik2T-_N1ON-bUgdoEtJovbo2-FQIPRQz73NbyqfROMrZuYsUS2iRHsf1qg5Yg85aDCIIjaS-ymKCdgib-4QQ1OZj-ZZx7k_jBBFap6pmI2e_g15_J34Vx1oFwv6by7NbRg7diB460rnVZ-/s200/DSC02614.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi79mObNq62fc5XrHqHyxTYvT5WgD94BSXSSZ6rFeI_3Lkyb2WB7pxXbWKRhAN2l8k9BJJgNmzMVMDLXu9GfFU-qgfFuHQ22XYnfz4i6279NWCETyQ0BSJbk5hXf9dSMmREJZeBklQJe_Fr/s200/DSC02621.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjH0HwToui6zh4sOSiFQYjWKRc6vqkTyaY9GaduH2r00NLvOSej5DnOabBVziZEy4zqqNOcKdUFyg7ldsvwCeZRrvM4gNqOMOWOuiuqVqMsd2mtcTrhR50E6HbYD484ogfJ72qy70hi9tv_/s200/DSC02634.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEinwzTZF93uvBO4BzdRNwujm_MQVwLRrJquKPQ1nPr6s5Z7hntbOU5KC40x2TOZJlXaEbF-dOK33APmuAcwzvkFLCRNv8A0UkXEqDKREIsMAb0niO3e0dkPE4togfgYrSrBWco6ILBI8oMC/s200/DSC02639.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj3ZjP_FG_Q9-h3QL9FHQ2q1qdIH3Pk23twGprBJdq3kpcIncHEwK_rijgJcC2R3OSiNHhdBbmCb40RJP82qQOHWAR_Pn_AB9d8tLptIsXPN2kaF_9Eh2-YuogvqAgpb5ZRaXFGGhL-uPoO/s200/DSC02653.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg08EfZlrUNOtfYrkraTVM3UH-WDcibVxt5gfvWOnEc6NSYiVhJUpRlUG_k1dEakymuhFzkfPbWutkaVxhMMTFiOK-FbvRf1sPU0uHU77fwKjxxa8Qh0MHFmTGTwPjlCl0dVcRV8EfmWDQr/s200/DSC02665.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiiMXCl1Z9b_ytBfFq1CydDOeOZaQ6V1v6z2L__tydRf8_iFtaoA1oXVoTpxavjxhKiMFedAQYIkBZlXb4NRRdDpeYFnn_PPIChO0eGFXhFjM8iATVbg-safXJcYZ5sdyml3J7Kh2R48WAf/s200/DSC02679.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiYjKBfbxJZOgEdqWk4GZwkIlA1Vsm4Vgdhhgumjb5F2p7VqX00Dp2dG6XuT_mVt2MjSTTUEM8Edtr-wtmdHB2sYr4tS7yqAIMLerrGQ7DdVvB2WOnlnd5OFpe5wp2S0v8t42Jc3P1tsnk_/s200/DSC02684.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjhUZ8-Z48A94VjcdPr44-hOSl9IAXkh7HiVvRx8PJyQUWynU-RFWCAPfTXbKSH-XYtnGA_eel08atX4Y2VxDpLxq5eFlFrgSiPCxa1-XiQ3wJzlTIZfA8SazG8q4YPci0bpfuJe5yDRZ91/s200/DSC02685.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj9ESx2SIfJtRJkc6f5xfiDAzfc1PDM167oq-IRXQcHIQRFg_EM77MBOxkbSSMl_MwKqh6I0wc_xaOPNdgd_a_x5heyhsB4nVVgtr8mBy4mzke5ImdiRr67cDsvGoSAeOgLRHLaZUad1CpG/s200/DSC02693.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi3MMxeQWkWmRglycfnz5RAEvjHmbhf1W99kcKvsPhdWrsFDBWzZT7BusYKWS0sCEtY-d51bKZVJtBzTgwb8vTX1FO3Am1rkLVtI-oDRm9DxG3aMtDZeA44fGathqfMFRgJlYmviwxU2Tbg/s200/DSC02695.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhX6GqmkzL5w-DgY8ugTjHfrSpg6l9RK-5v76sYjtkBVpnUE6ap32H8Nhc89STRKQAEyIic_0gy2HLGFGK0OrZVSSDolPFcjOErcQ_H0XEPGtAoypgpkbsRBlA2cIm0HKEDJ-Qep1huX6TO/s200/DSC02699.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiniuqtUNet0kk6f3S1fFDJRvYS7l7m4OAq7F2ozJAFgjQaWGdp4t9YwIx6uttlyhIIjJoF7y9lA3Y8T7aUvMco_6cwwMnA_xG6MgDHxbEkWRyWv0nXFRN89RNWSyqxrWUC0YCNOaZlwLDC/s200/DSC02704.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgxkoNVN8WCdMh8ZMH2RE5yr_YCbdjv0Y81Z4gSEV3T1FP4S18ejjizM-zzORQM5CVMCcNW2RFTAL_eNmBK62KxqPo9vfa3CxsFQ81V6yIxGHq-TAtvONNM1zyROiXM8lngyymj9IUYUiVN/s200/DSC02709.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjsp8GoTx4yAnMMv3JFuugV33g2FFwvksMxYevgI3vzXP2wh3gyEpz6MnWRUxa0ox89Eeczuqhgu-7SkEAXcswnPNbrWLKPgZtg4xSUWYPsQMUqjwn2R6HY0nuz_2EXWfbwBj5Zc0Y4SAC9/s200/DSC02712.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhcsbBZLa1ol-SYVY3Zinh-9JAvk_b56bvjnxo-905nwlawWnh0NtKzbU8Df-FPFg303WKuIVN2zRsTnbpeDx6eJQ9WT0L-FKoHbj8UTCFhSYp-_hW5OZzkdqG7wbyvS0pIplUmcjw5Zx50/s200/DSC02721.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjQZ4AWpHue4taS4EJ5j-S05GNGOsMeQB3BtbqtFa6kVA3a_S5CTZWfUSUU8JbV21e7IAsxUWlzS1CBIXZgpK_rF4VK5x-PKJf2Nib3xHDpN2DYko6_VR991fVUJhEAu7ZGDlG0Jowe2wOo/s200/DSC02730.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjfbH95mwTa4F4P7-pqh3MoeG6dk2nkBebwfTzR6ES6o9ii_3RNq8t3CvuRtyhuwY7cEGr9Yfa3NdhPpide7ce8B3ntWDNnx91hD54pygvKfHD0KFyCK00MWemyg4l1aAI1clxRLI00uDQm/s200/DSC02734.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjonnwNs9KlxCOczmcuKUbSCZRNRO_sRRj4q_1G0l6X6D9aFjaR5Bd-ikVEBKo9BgDWKMGTZEMp_M8FpugcVUsZxIUzgWLbfufCEeW1VshLyC0UI6uwxvDdXLtFPVjvWk1jBIqDkADaVA5J/s200/DSC02739.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi11FTKWY5aFyditm_l_HHBztaebeMfqt0m7dWs9aBGSkaCkPyvB1_U5r9E6mIGilKkR7n8qPJt7GqxrNbbODm61ySP_XScYDW5mTHt1iAaPvYoMTQ4dSjdW_e2CieDdm5-FLSgSXJcujUQ/s200/DSC02741.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjYWFv3s7c3ThbPfz9lNfwUQq-whkMbaHTRwctq_6pkEj77_q_IGCf7ioX6q1M6qx9w0PQGunuHgmtM0O05KOjhMwcyyBfaEDEyH3rSYSREcNQRfIp3gV1JrKZ8WCBd3_-mBGZFFdNpaGCI/s200/DSC02743.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiDjxxFP9FmvA4rOwFJsGrJTT6JB4GZJ4IKi0ACQVeoI3Cp4m2OLMdUKd0tYVSCChWnkeY0P6dsNX0x-EbeIFuS8OBU1Dv5inoDnQabwV5rvSjv8KoMhS4NAfhvbqrv52VwkyXtxSKL35Vn/s200/DSC02751.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgHeqHXZDD8GOSRThvcnLjiFqbrdMx_DiMjo1QStZHcn5COYK5hOV1KzzPwCa4Uhe0zWRyQPZ4bGd5M1AxeNaTnficEpvErhd6HePIYrvUvV35nlFMqG0WvdDeueJ3UU5CimDayxnWaOB0X/s200/DSC02755.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhgvKK5_D6noXwxmT_Fe4Nv19pPTdn0crznJZPd4VjfMISJj17jT8EJVyx0fSPat6a7_THFfNvWeg1FDRlkEhq03nOLr7ThYH2mCTu-JUaC4p5v8dRAH_r06RR1_Ou4Vxl9GrOY9yJdpOnj/s200/DSC02757.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhoOGvvdWvhlTZ8rBo2zK6I6Co-GxAB1Iqc-FXxSNi-TPyTJdxwTwIJ8w-26pMDY1Y5K5q36XsYM_9OfFpiFeLSFVp8W4BcbDToETcXd602OrnD8vklGeN1sYqrLMbMArr0uLdM1r87jayo/s200/DSC02763.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiEAiC3LuXLBZwTZ863y1Y4zyce31HPIY8ldkKVJqtQ8vvJAvrv0kl4APfNi81T6Y-0iPTJuRNjjmSfhDVdzWJXEdhE8eJSnvF-eYJ5DYcn-4kvn9Xko5jiYnveBWorDH3lzclfeVUhZsse/s200/DSC02773.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhGlGS5iuOI67sJ1C54SHYXzmdfkgm-dZOEw05ivGiqa19yu3u82EbwizfhtFgkGUHc67kQBuariEfAyTGXfo0zriLqGhh61ZuXKAyQ_O5BYcQiX_XFbGTB_7sBuZU5TWi9D5ViX7El3mCG/s200/DSC02776.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgrItn0CHz8mtHu6JmSZctQ1LRmIchYmy_Iv4_Jyw3iLRJBISHCj_Q25L6CntzuYntGH8vIqS3hbZKzp8ucL1KylHUpYVTfxX82leFxIfUTzvaxasfD3XVeL5zw4QZaY86seYi7QXhuHD2Q/s200/DSC02783.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhmbNgZI2zi_uCEU4DdSq0tFSqG8zEU2JhhYeulvrduLcNN6-gfAovYBfDg_jKY55ECtsMlmA-w9O4zAycDl62awhRZb2r9b4Z2Pbnm9hjPop_8B1UIc_3M7FGukl_GAbSWQ0rebzRovl6m/s200/DSC02784.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhWbNivYm4fGbUgLnOWDU24Abyl9_REYlesokLNIISbM33MyhjjXbXZMYVTIXFC5TEpGLg6zZlt_MFTRISe3tviGnIuvbJIzVvl_4YqGtJ0UyMsNicgHDOSp-ORsvCqNWGu-PUlLa7eTDKo/s200/DSC02787.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiJ1eNvHXOjGeg1CXs9JpXhlH14_hlqiaCB80UXz0ZsYQRpwj6ya9VW5Qo1r-gbOZD7pXEXdoIymfGsnpKczoI3aEdCKgIbB6YvIM1wpW7ZTJE8oBvK0rOrZ0AFmuy-M0H2HEzTTr6DC-Uw/s200/DSC02788.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjCJK1Gphdc1QTqdNVC7n95mlvTv7x6i7vLo7OhMN8Ip66himAXqKy7zquSGZmnM6Ixoo1iMg0i_dOyyVg-8aRXHzVaG3IQOM6rLjNXkmvPCHy4mZQXNXPj6shih8kxSPJt1qQ_6mfUwJUK/s200/DSC02792.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgVgOY4bbMbWlqwPwH64pfhTVHi1dpsafO1urqgZOqg9djR5aPzEwPlVbqLvm4prBJfNRgN9lxVkssQfvgdizApxyUnM69WbqG1nzFtd7efhtfZkaX_Kl6q4UQPlSfBWBiVvqBRkpSv9m2t/s200/DSC02794.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjgmvr7pL9j3bUKgVRhkFchi7iYoFwFi8TCrj-nmLxxHfh2I4nEndY0WkTvjLD-Ko-IpTkI1diiPaL1ucFWYKROuCkPVugGfIAlFUv8OTARPu7i-xZyfFhlw94TrmRQO5REgI7KlKpcTpOU/s200/DSC02796.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgN-VDn_aHXMfKs5k5Uqgk4tFIPEjGRbltu_s8uzq4jbn3dzmgsrfErG3X8ZpHGV2AAlq1NgTnkjXAbVNztYK3Ig5zZFxSFh88LIm2J5qmSNVTzHv6nW1dywL0I1l4TMANkToGwvGxJVTa9/s200/DSC02800.JPG)
Η σύμπτωση της παρουσίασης με την εαρινή ισημερία και τον επίσημο ερχομό της Άνοιξης, μόνο θετικούς συνειρμούς προκαλεί για ένα άριστο ¨ανοιξιάτικο¨ εκλογικό αποτέλεσμα, στηριγμένο βέβαια στα ικανά και από ένα ευρύ επαγγελματικό φάσμα πρόσωπα του συνδυασμού, αλλά και στην εμφανή αποδοχή τους από πλήθος Δημοτών. Δ Ι Καλπύρης Ενδεικτικά πλάνα:
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjJVxDsGVbntRmYNPQ0fC6a1alW5X_G2NyDUUCh8FyP-TrRN_G796FTUZ3a2zo8gCSgvgCZX6kFJr_uKe3yvkLfrqJYhoL2N0L-uLkjKJuLj93v9tH9tkg3Y7ffCnEB_d4_NViT6CcnzGaJ/s200/53729297_345936259597065_7197781059658842112_o.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Ευχαριστούμε για το σχόλιο σας. "blog AMFIKLIA"
Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί μετά από έλεγχο.
Παρακαλούμε γράφετε τα σχόλια σας με ελληνικούς χαρακτήρες.
Σχόλια με υβριστικό, συκοφαντικό, προσβλητικό ή ρατσιστικό περιεχόμενο θα διαγράφονται άμεσα.
To "blog AMFIKLIA" δεν υιοθετεί τις απόψεις που εκφράζονται στα σχόλια, καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.