Δείτε εδώ όλες τις προτάσεις διασκέδασης μέσω των πάρτι, ή εκδηλώσεων που έχουν προγραμματιστεί από τα καταστήματα μαζικής εστίασης της πόλης για το τριήμερο της Αποκριάς.
(Οι εκδηλώσεις συγκεντρώθηκαν μέσα από τις σελίδες των καταστημάτων στο facebook. Αν έχουμε ξεχάσει ή δεν έχουμε δει κάποια εκδήλωση παρακαλούμε να μας στείλετε e-mail στο amfikleia@yahoo.gr και θα την δημοσιεύσουμε)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgJoyxgqONEntqmMN0JNHpnVUPTEWTuwF1d0cJXtLcR-4HhMr0THrdBih_ryZ-mcySlWK31Uucsg_USnQorLch6Q7x4qoSrIzcTRWFljFTnu39d3pny_Vo1a-rwhyphenhyphen6BTSPD6TPy0SvtKxFW/s200/FB_IMG_1551944115087.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEizz-wKuihPDUNle2ZyV8Mz4ixGC6Jl1iaXX4WWdTxSTVZHvBmH1acoS6tiFuwKBkTMV3lXCf8TCPH31hfne8LINIsiZ9mdZ3mpDQVO1EepjiGDu_GoWr714WZWnZoie8U45Y_vFnaQGNoK/s200/FB_IMG_1551722002387.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj9UxMkIjC1eFWXg1aNSbx9WvxxY03j9C2pdKtRrK5pC7SOhKhKjbqoE61lFRwnhIEBWG59lDf6iY1R-Et-g6N2lTHSjk6oEamQaf7LDteXuDT_IeYo-0XZvK62w0wP24Wg7DNIigRs3Fc-/s200/FB_IMG_1551722020961.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhLcgxBaRDm72DWQhst1XUbEKlAZhIM5yHo5QW6ndrXPEU9fgpjdMWVHoBM1hQ_ZSOzlj80l6hNDHfGEQlHxOrZ5CSbb9A3pXFbNxMHiJ79FBBwPRLH-tAgWWCQGBzmFEbcOczHcu12ym3M/s200/FB_IMG_1551722245232.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjt7A41uvGGITsoIGyZ62eoDhiQcp9T9_z58OTkTy7CWoNTgE0CCcFk0PptoTm0EwhyTeHxIVXpJbC6YAQ1cZeuGd43xmbGejFQCqiUT2DbB-JCQqZ5-MMOZ7qqT8c7BbpOtM8dx4Uc399d/s200/FB_IMG_1551910092194.jpg)
(Οι εκδηλώσεις συγκεντρώθηκαν μέσα από τις σελίδες των καταστημάτων στο facebook. Αν έχουμε ξεχάσει ή δεν έχουμε δει κάποια εκδήλωση παρακαλούμε να μας στείλετε e-mail στο amfikleia@yahoo.gr και θα την δημοσιεύσουμε)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgJoyxgqONEntqmMN0JNHpnVUPTEWTuwF1d0cJXtLcR-4HhMr0THrdBih_ryZ-mcySlWK31Uucsg_USnQorLch6Q7x4qoSrIzcTRWFljFTnu39d3pny_Vo1a-rwhyphenhyphen6BTSPD6TPy0SvtKxFW/s200/FB_IMG_1551944115087.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEizz-wKuihPDUNle2ZyV8Mz4ixGC6Jl1iaXX4WWdTxSTVZHvBmH1acoS6tiFuwKBkTMV3lXCf8TCPH31hfne8LINIsiZ9mdZ3mpDQVO1EepjiGDu_GoWr714WZWnZoie8U45Y_vFnaQGNoK/s200/FB_IMG_1551722002387.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj9UxMkIjC1eFWXg1aNSbx9WvxxY03j9C2pdKtRrK5pC7SOhKhKjbqoE61lFRwnhIEBWG59lDf6iY1R-Et-g6N2lTHSjk6oEamQaf7LDteXuDT_IeYo-0XZvK62w0wP24Wg7DNIigRs3Fc-/s200/FB_IMG_1551722020961.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhLcgxBaRDm72DWQhst1XUbEKlAZhIM5yHo5QW6ndrXPEU9fgpjdMWVHoBM1hQ_ZSOzlj80l6hNDHfGEQlHxOrZ5CSbb9A3pXFbNxMHiJ79FBBwPRLH-tAgWWCQGBzmFEbcOczHcu12ym3M/s200/FB_IMG_1551722245232.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjt7A41uvGGITsoIGyZ62eoDhiQcp9T9_z58OTkTy7CWoNTgE0CCcFk0PptoTm0EwhyTeHxIVXpJbC6YAQ1cZeuGd43xmbGejFQCqiUT2DbB-JCQqZ5-MMOZ7qqT8c7BbpOtM8dx4Uc399d/s200/FB_IMG_1551910092194.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Ευχαριστούμε για το σχόλιο σας. "blog AMFIKLIA"
Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί μετά από έλεγχο.
Παρακαλούμε γράφετε τα σχόλια σας με ελληνικούς χαρακτήρες.
Σχόλια με υβριστικό, συκοφαντικό, προσβλητικό ή ρατσιστικό περιεχόμενο θα διαγράφονται άμεσα.
To "blog AMFIKLIA" δεν υιοθετεί τις απόψεις που εκφράζονται στα σχόλια, καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.