Η διανομή πραγματοποιήθηκε από το Κέντρο Κοινότητας Ελάτειας σε συνεργασία με την Κοινωνική Υπηρεσία του Δήμου Αμφίκλειας - Ελάτειας, η οποία στέκεται πάντοτε με διακριτικότητα και σεβασμό στο πλευρό όλων των συνδημοτών μας που έχουν ανάγκη.
Στόχος μας είναι η ανακούφιση, υποστήριξη και ενίσχυση, είτε μέσω κοινωνικών προγραμμάτων είτε με ίδια μέσα, όλων των συνανθρώπων μας, προσφέροντας τα αυτονόητα. Αγάπη και κοινωνική μέριμνα!
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgiv2q8pLMZ_-dx-C2eHaz_LW2Qcp40yOYjOt9wUwoADmXXNP0DORz0cbkLp1Vw1UNzXbgGbkN6mbYOhi668M2-eUewzeZV1vH3spcccM0dURFOci5v9OG5NuhvIy3ATx-Ze2g1DIFqSvDomtUh4xS8QUKXm-n5B411qiZfy4wZO6YRTN1xWCoq6rC0rihx/w113-h200/381169027_797515422376500_3220106491865486144_n.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhGsR8t6_fAR1IInY5vDcgz63KmmONzMWS2Ju82awZU999eSj-g2eyeGrqsDale9G3E_V2gbCgRjck354V-Zz3Jb-kqKgiRREnKb2RV7ZmtwrGMcEKir3DvALJ6cHlKWSMQnya2NYFj-BpK92hTSDRg3vR9VbfrWACGdbbIV5DxHBElBehTjALoqt0chGWO/w200-h150/381063102_797515185709857_2862512794048665692_n.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEimc4a19AM8qqhioHq2Nu7W-luo407i1txQnyhhoDlaCxlGzrMjy0KL2yuGobJL4w2M4p3bdI_kilaQA5Ql1louuefaFzd0DeVR7NgDngNCuaIEfkMa5rA7f8A4XKfI8xWR8ZMXTWoKO6it4if0N5ul9koxX0gCFX__Z5O3MFtjq9Wv6JJkpEAxPRixUFHR/w113-h200/380324388_797515435709832_7566340556468265201_n.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgogV7Ovi2u7dT6Lz1ERAOR8vVGQWYc2Git2Fsl6jp6P6IxORrBg2SbiY67X4sT1SSNvL3dngJw5ZRAA7VKYDUpjyzQBt_a-jzhi6iNGWL1T1M_4beOHqapjOS_MtNchPeDXumQjV7d6Tl4A0Dt0trQRs6dKd9-vJw456U5Se6xMc4OMaWiKKAirNKC8m1W/w150-h200/376809378_797515155709860_5914189187340413804_n.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Ευχαριστούμε για το σχόλιο σας. "blog AMFIKLIA"
Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί μετά από έλεγχο.
Παρακαλούμε γράφετε τα σχόλια σας με ελληνικούς χαρακτήρες.
Σχόλια με υβριστικό, συκοφαντικό, προσβλητικό ή ρατσιστικό περιεχόμενο θα διαγράφονται άμεσα.
To "blog AMFIKLIA" δεν υιοθετεί τις απόψεις που εκφράζονται στα σχόλια, καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.