![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhgRpFouVPjkiesJ2Fm5egf35cJjB4BQzSA2tT22Or1eYiNPvMEH7q4_RnnLfZEVGsbALd8_U659kNVJhU8wICDJycY6W1OcvgjySReisqU2wUcP2l1FRqHHaD4gFTOkJ3bkJzTw0K42A8/s200/c5c0e43bdb0c224c277b7391460ac1bd_L.jpg)
Μετά τη σφοδρή σύγκρουση το αυτοκίνητο έφυγε εκτός δρόμου έκοψε μια κολόνα της ΔΕΗ και κατέληξε στα χωράφια. Αποτέλεσμα της σφοδρής σύγκρουσης ήταν να σκοτωθεί η 76χρονη συνοδηγός και να τραυματιστεί βαρύτατα ο 78χρονος οδηγός, ο οποίος αρχικά διακομίστηκε στο νοσοκομείο Λιβαδειάς και στη συνέχεια στο νοσοκομείο ΚΑΤ της Αθήνας.
Σύμφωνα με πληροφορίες ο 56χρονος οδηγός του τρακτέρ, από τον Ορχομενό, σοκαρισμένος εγκατέλειψε το σημείο του θανατηφόρου τροχαίου και στη 1:00΄ το μεσημέρι παραδόθηκε στην τροχαία Λιβαδειάς που διενεργεί την προανακριση του τραγικού συμβάντος. Πηγή
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Ευχαριστούμε για το σχόλιο σας. "blog AMFIKLIA"
Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί μετά από έλεγχο.
Παρακαλούμε γράφετε τα σχόλια σας με ελληνικούς χαρακτήρες.
Σχόλια με υβριστικό, συκοφαντικό, προσβλητικό ή ρατσιστικό περιεχόμενο θα διαγράφονται άμεσα.
To "blog AMFIKLIA" δεν υιοθετεί τις απόψεις που εκφράζονται στα σχόλια, καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.