Δευτέρα 24 Φεβρουαρίου 2020

Γ.Σ. Παρνασσός - Δαφνησιακός Αρκίτσας 2-1

Ακόμη μια νίκη για την ομάδας της Αμφίκλειας απέναντι στην πρωτοπόρο και αήττητη μέχρι σήμερα ομάδα της Αρκίτσας.
Καλύτερος καθ'όλη τη διάρκεια του αγώνα.
ο Παρνασσός έχασε ευκαιρίες για ακόμη μεγαλύτερο σκορ και αν και βρέθηκε πίσω στο σκορ από τα πρώτα λεπτά κατάφερε να ισοφαρίσει με το Μιχαήλ πριν τη λήξη του ημιχρόνου ενώ το τελικό 2-1 έγινε με αυτογκόλ στο δεύτερο ημίχρονο.
Γ.Σ. ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ : Σινάνης, Μπακαλέξης Α., Στιβακτής, Τσάφος, Καπερώνης, Καραγεώργος, Μιχαήλ, Καραπετσάνος, Μπάκας, Μεμάϊ Λ., Ράπτης ενώ αγωνίστηκαν και οι Μπακαλέξης Δ., Μαριόλας και Κέφος.
Προπονητής : Καραχρήστος Παναγιώτης