![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgtupLMcLK-MnAaX1dfFEQQV4u2GAyHp7hqH01BCN3DQHUnuibXk2wV_Lsz1pI_d82P5zfQ65lUzKnDpn1DxaA_rf5oVgq6rJL796JMvQlcATaDiQLIGTRF7xmgp0Kis30TN8XhVq3bQ4E/s320/DSC00199A%255B2%255D.jpg)
Ο πρωτοπρεσβύτερος π. Διομήδης Ιερουργεί στην Ενορία των Εισοδίων της Θεοτόκου Αμφίκλειας, είναι Αρχιερατικός Επίτροπος της περιοχής και έχει πλούσιο συγγραφικό έργο. Το βιβλίο έχει τον τίτλο <Α ρε Μάνα!> και όπως αναφέρεται στον πρόλογό του, είναι σκόπιμα σύντομο αλλά πυκνό σε πνευματικές και προοδευτικές ιδέες και προβληματισμούς. Την όμορφη εκδήλωση λάμπρυνε η χορωδία του ΕΕΣΓ Αμφίκλειας, υπό τον Π. Κέφο. Δ.Ι.Καλπύρης
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Ευχαριστούμε για το σχόλιο σας. "blog AMFIKLIA"
Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί μετά από έλεγχο.
Παρακαλούμε γράφετε τα σχόλια σας με ελληνικούς χαρακτήρες.
Σχόλια με υβριστικό, συκοφαντικό, προσβλητικό ή ρατσιστικό περιεχόμενο θα διαγράφονται άμεσα.
To "blog AMFIKLIA" δεν υιοθετεί τις απόψεις που εκφράζονται στα σχόλια, καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.