![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhMAsHBK3Q1mXYMF-TVWtPKSC0DilI_tqpZwIL-uVExQZHhccmPzuQjwF5l6HHIX123BJMzIghMVH4JIpCAQVkrQjoA7-AtgkgdMskED5x6tV-MAcA0yCC8G0ZAsJu06GEqDRdBqCodAFy_/s200/1.jpg)
Συνελήφθη 30χρονος αλλοδαπός, χθες (08-01-2019) αργά το βράδυ στη Γραβιά Φωκίδας, από αστυνομικούς του Τμήματος Ασφαλείας Άμφισσας - Δελφών, με τη συνδρομή αστυνομικών του Αστυνομικού Σταθμού Γραβιάς.
Σε βάρος του εκκρεμούσε το από 23-10-2018 Ένταλμα σύλληψης του κ. Ανακριτή 4ου Τακτικού Τμήματος Πλημμελειοδικών Θεσσαλονίκης, για σύσταση και συμμορία, καθώς και για παραβάσεις της νομοθεσίας περί ναρκωτικών (κατοχή – αγορά – διακίνηση). Ο συλληφθείς θα οδηγηθεί αρμοδίως. Πηγή
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Ευχαριστούμε για το σχόλιο σας. "blog AMFIKLIA"
Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί μετά από έλεγχο.
Παρακαλούμε γράφετε τα σχόλια σας με ελληνικούς χαρακτήρες.
Σχόλια με υβριστικό, συκοφαντικό, προσβλητικό ή ρατσιστικό περιεχόμενο θα διαγράφονται άμεσα.
To "blog AMFIKLIA" δεν υιοθετεί τις απόψεις που εκφράζονται στα σχόλια, καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.