Κοινωνική αποστασιοποίηση & φύση από τον Δ. Καλπύρη
Αμφίκλεια: Μπορεί εμείς να κλειστήκαμε μέσα λόγω υποχρεωτικής καραντίνας .....και της αναγκαίας για την υγεία μας κοινωνικής αποστασιοποίησης αλλά η φύση έξω και στο κηπάριο, δεν πολυχαμπαριάζει.. ΔΙ Καλπύρης (Να αισθάνεται άραγε, εκτός από την εποχή και τα περί εμβολίου;;)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Ευχαριστούμε για το σχόλιο σας. "blog AMFIKLIA"
Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί μετά από έλεγχο. Παρακαλούμε γράφετε τα σχόλια σας με ελληνικούς χαρακτήρες. Σχόλια με υβριστικό, συκοφαντικό, προσβλητικό ή ρατσιστικό περιεχόμενο θα διαγράφονται άμεσα. To "blog AMFIKLIA" δεν υιοθετεί τις απόψεις που εκφράζονται στα σχόλια, καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Ευχαριστούμε για το σχόλιο σας. "blog AMFIKLIA"
Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί μετά από έλεγχο.
Παρακαλούμε γράφετε τα σχόλια σας με ελληνικούς χαρακτήρες.
Σχόλια με υβριστικό, συκοφαντικό, προσβλητικό ή ρατσιστικό περιεχόμενο θα διαγράφονται άμεσα.
To "blog AMFIKLIA" δεν υιοθετεί τις απόψεις που εκφράζονται στα σχόλια, καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.