Tην Κυριακή 14 Οκτωβρίου και ώρα 10:00 θα πραγματοποιηθεί ο αγιασμός όλων των τμημάτων και ακαδημιών του συλλόγου μας στο κλειστό γυμναστήριο της Αμφίκλειας, καθώς και οι ετήσιες εξετάσεις (πελματογραφικός έλεγχος, κινητική αξιολόγηση της σπονδυλική στήλης καθώς και ο ορθοπεδικός έλεγχος). {Άρης Αμφίκλειας.}
Όλα έγιναν σύμφωνα με το πρόγραμμα, με την παρουσία και του Γ. Ιωαννίδη. Το κέρασμα από τους οικοδεσπότες και οι ευχές προς τους αθλητές και τα στελέχη του συλλόγου για μια καλή αθλητική χρονιά, από τους παρευρισκόμενους και την Δημοτική Αρχή, επισφράγισαν τις εκδηλώσεις. Δ.Ι. Καλπλυρης. https://www.facebook.com/dimitris.kalpyris/posts/2247192545299885![DSC02790a DSC02790a](https://dl-mail.ymail.com/ws/download/mailboxes/@.id==VjN-p5yMZT6SHXFR1XKjK5Mq3E7ZlKewqHm_9DYQT3Mk6nFu8cpGqFNOV6-fUsUPDYTjAxR4qIF_IulksdQuleJGcg/messages/@.id==AAz4efhyHKaYW8NDlQ1OQFnsIt4/content/parts/@.id==2/raw?appid=YMailNorrin&ymreqid=72cd3c84-6f8c-9c4e-1cf9-530000014f00&token=zitEzqOML3j84e6ealFTT5U7-km5qEQF52lp7AcCuBYgBo8Vp2sr1nLAbFIlteN9UYKHJ0c8emilGCie2hv8EEuuNBMrFJjkKcLVR_zXTfqRnZ1nLIsi-s5R07jxAbEY)
![DSC02791 DSC02791](https://apis.mail.yahoo.com/ws/v3/mailboxes/@.id==VjN-p5yMZT6SHXFR1XKjK5Mq3E7ZlKewqHm_9DYQT3Mk6nFu8cpGqFNOV6-fUsUPDYTjAxR4qIF_IulksdQuleJGcg/messages/@.id==AAz4efhyHKaYW8NDlQ1OQFnsIt4/content/parts/@.id==3/thumbnail?appId=YMailNorrin&downloadWhenThumbnailFails=true&pid=3)
![DSC02805 DSC02805](https://apis.mail.yahoo.com/ws/v3/mailboxes/@.id==VjN-p5yMZT6SHXFR1XKjK5Mq3E7ZlKewqHm_9DYQT3Mk6nFu8cpGqFNOV6-fUsUPDYTjAxR4qIF_IulksdQuleJGcg/messages/@.id==AAz4efhyHKaYW8NDlQ1OQFnsIt4/content/parts/@.id==4/thumbnail?appId=YMailNorrin&downloadWhenThumbnailFails=true&pid=4)
![DSC02811 DSC02811](https://apis.mail.yahoo.com/ws/v3/mailboxes/@.id==VjN-p5yMZT6SHXFR1XKjK5Mq3E7ZlKewqHm_9DYQT3Mk6nFu8cpGqFNOV6-fUsUPDYTjAxR4qIF_IulksdQuleJGcg/messages/@.id==AAz4efhyHKaYW8NDlQ1OQFnsIt4/content/parts/@.id==6/thumbnail?appId=YMailNorrin&downloadWhenThumbnailFails=true&pid=6)
![DSC02818 DSC02818](https://apis.mail.yahoo.com/ws/v3/mailboxes/@.id==VjN-p5yMZT6SHXFR1XKjK5Mq3E7ZlKewqHm_9DYQT3Mk6nFu8cpGqFNOV6-fUsUPDYTjAxR4qIF_IulksdQuleJGcg/messages/@.id==AAz4efhyHKaYW8NDlQ1OQFnsIt4/content/parts/@.id==7/thumbnail?appId=YMailNorrin&downloadWhenThumbnailFails=true&pid=7)
![DSC02826 DSC02826](https://apis.mail.yahoo.com/ws/v3/mailboxes/@.id==VjN-p5yMZT6SHXFR1XKjK5Mq3E7ZlKewqHm_9DYQT3Mk6nFu8cpGqFNOV6-fUsUPDYTjAxR4qIF_IulksdQuleJGcg/messages/@.id==AAz4efhyHKaYW8NDlQ1OQFnsIt4/content/parts/@.id==8/thumbnail?appId=YMailNorrin&downloadWhenThumbnailFails=true&pid=8)
Όλα έγιναν σύμφωνα με το πρόγραμμα, με την παρουσία και του Γ. Ιωαννίδη. Το κέρασμα από τους οικοδεσπότες και οι ευχές προς τους αθλητές και τα στελέχη του συλλόγου για μια καλή αθλητική χρονιά, από τους παρευρισκόμενους και την Δημοτική Αρχή, επισφράγισαν τις εκδηλώσεις. Δ.Ι. Καλπλυρης. https://www.facebook.com/dimitris.kalpyris/posts/2247192545299885
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Ευχαριστούμε για το σχόλιο σας. "blog AMFIKLIA"
Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί μετά από έλεγχο.
Παρακαλούμε γράφετε τα σχόλια σας με ελληνικούς χαρακτήρες.
Σχόλια με υβριστικό, συκοφαντικό, προσβλητικό ή ρατσιστικό περιεχόμενο θα διαγράφονται άμεσα.
To "blog AMFIKLIA" δεν υιοθετεί τις απόψεις που εκφράζονται στα σχόλια, καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.