➡️ Η Κοινωνική Υπηρεσία του Δήμου Αμφίκλειας - Ελάτειας, με τις δομές και τα προγράμματα που υλοποιεί, απευθύνεται σε κάθε δημότη και ανταποκρίνεται με διακριτικότητα στα αιτήματα των πολιτών. Ειδικά την τρέχουσα περίοδο, που η ενεργειακή και επισιτιστική κρίση δυσχεραίνει ακόμη περισσότερο την καθημερινότητα και τις συνθήκες διαβίωσης όλων, οφείλουμε να σταθούμε στο πλευρό των συμπολιτών μας που ανήκουν σε ευάλωτες και ευπαθείς ομάδες ή βρίσκονται σε ανάγκη και να τους ανακουφίσουμε με κάθε πρόσφορο τρόπο.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjDTU6kzHQTh-io2s9goA8FAlVZIHxVzk_aRzGfDJUy4TfB7WQ8XUqlSP_zdvOOV1d7ENUpqAXr-czmtF01yW3VGog-6PTF4zkpHsliuySREDgvlpKHm4xhGy62pRf8OhOaSPvPjkBDRZ7CKMZ9rLGle0UKV2UaXXJHgjV4_8VCEGSZI8ASG3yrTrAj7w/w200-h150/1657188115912.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg82SikZlSKND7fmZxF7IzIN-goylMiuqZnbbVBt8v8Z-TlqDQu4bzY9Z-kaLEavxwrAvhcUq3wjSzerG0cw1N8aforrhCWYq0uTh0JBQPNJH0rmLBg2WNzzxyGATeaC65EWYp4yZJYllQp64PzdseC06tsw8aLy0Zaw8EF5K-WUyTPPzO1h4wZkpplww/w200-h150/1657188115898.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjCDnjQASxJtAE8f3haeHHzFCAO9vbWujllWDiIm6ViLLpmgGHlMdv5j3fHmTpC4dLTo8FqpmWqCu7lKdH5aXmAPf_JwyzQ73ZAV2Tg_zvviDJREllLMZVwOnXlFYZbTKSzP8RRebEdmHOEFxACEOJpNtNVdk_e_f7UE27TQhCcZDKiNcFTdyXGWVZliQ/w200-h150/1657188115883.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Ευχαριστούμε για το σχόλιο σας. "blog AMFIKLIA"
Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί μετά από έλεγχο.
Παρακαλούμε γράφετε τα σχόλια σας με ελληνικούς χαρακτήρες.
Σχόλια με υβριστικό, συκοφαντικό, προσβλητικό ή ρατσιστικό περιεχόμενο θα διαγράφονται άμεσα.
To "blog AMFIKLIA" δεν υιοθετεί τις απόψεις που εκφράζονται στα σχόλια, καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.