Με μεγάλη επιτυχία ολοκληρώθηκαν οι ιατρικές εξέτασεις του συλλόγου μας,καθώς και αγιασμός για την φετινή αθλητική χρονιά.
Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε τον Πατέρα κ Διομήδη Παναγιωτόπουλο για την τέλεση του αγιασμού,ενώ θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε θερμά για την προσφορά τους τον διεθυντή της 5ης ορθοπεδικής κλινικής του Ιασώ general ιατρό κ Καραγιάννη, τον οδοντίατρο και αντιπρόεδρο της ΚΑΕ ΑΕΚ κ Χιώτο, τον διατροφολόγο κ Γιαννακόπουλο και τους υπεύθυνους του Iasophysio* κ Τόϊλο και κ Ψαρογιώργο, η παρουσία τους και η προσφορά τους σήμερα στην Αμφίκλεια ήταν ιδιαίτερη τιμή για τον σύλλογο μας! Πηγή
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEizwCwBnGSyMn0wOwK3PqpdV-QOpAIT6fs7UNjSj5o6ImGU7bfATG1EkqVVOkAIn8ksAuNQ2AGNntLlNTBZ2fKQZ2rrBQlLFUT1xFBrEkvJ_6ZKSoqmbmxCxC9DWbUQewYeYx49CxpR9-0/s200/ek4-300x225.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhyWbUa6zdqHSmwbhnez2DGDaenQuAOdV-fY0EcVwZfq0ABnw3QbQOy8gJNSld_RlHp3BwiGfhh2P1jTEFY6Zn2NBr1E99qUyupztZfDfMrNK3D32bhTK3zLskV4QBJgtAJ-IvXEQ0nVYU/s200/ek6-300x225.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiu0PAPTfiFCK-cea471860R5uNZbnyytLNKAGohw2eys7Mk3yIzdULsOKT-tmNDiXTwNL5M0LbN9v8vFRUG1eFv7XEAlVQbm1EqdDm3zli5xSSV4XGTYfbCEx9riycEfYGPTGVFD4dPt0/s200/ek11-300x225.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh4SvmwfV_THObIruV0mUkLIcxBRbblvYm6kaLQJSJ8lSuc-xlSo87CTvQ4-3MvpSW4qu22U0PuCksK6RaCbUzmF72IqnHjonVr88PUvU1I80b0uVyZKZzUGMfZKjXQO0_NWAfb795VmRA/s200/ek14-300x225.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhfTyqpnIzI-_hrX1St2XTOz_rZW7wQFTFfE-YW-XbUaW-psEMLK8o4wNWlP12jhxLPZOjnmGvK_cprMSwZAgnzloZb1w3fYnmoeyaw7x0YKerazBo2DKT1tNByZEcQDn8Ev8qKqRg9EVk/s200/ek15-300x225.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj0Uv2AZeGBhUM603DNdPxITLW5n0wxeYmdv1V-wC9ooBXyTp60yEUWt4sLthZqVjpavXY2mihhn9UdIJOenGhamtw-WPBEuUlN1hli9E0nS1RaSN2n-1aBqCTJlA3aA8508bRPGErnwOo/s200/ek16-300x225.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjHG8CF3Uw1Rx2KsAZpqTDQzVrAbWr7eMrVgdgStQWiD7tbWkxVZrCJOyVvskS_5BwYJLb4PTgKR-8rjZ_kvBJnFWNAmVQXJRG4DPq3hhath6h2bd_rHBEf4jf_MwixPdOhOCXuOvbBPLM/s200/ek17-225x300.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiebcraw7wSkY8ue6qpQQpNtAiTAAG0xT9W-5rFs7u_DFlwLWXVm4Ikk3yR1fJUC_hGNXgwauq2L3pEIGtZAmyw11HW07TdOTizj7xWERVaMi8YiQuF1uCuOvwnoZzBR_UIG30Gvn0mJv4/s200/eksetaseis3-300x225.jpg)
Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε τον Πατέρα κ Διομήδη Παναγιωτόπουλο για την τέλεση του αγιασμού,ενώ θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε θερμά για την προσφορά τους τον διεθυντή της 5ης ορθοπεδικής κλινικής του Ιασώ general ιατρό κ Καραγιάννη, τον οδοντίατρο και αντιπρόεδρο της ΚΑΕ ΑΕΚ κ Χιώτο, τον διατροφολόγο κ Γιαννακόπουλο και τους υπεύθυνους του Iasophysio* κ Τόϊλο και κ Ψαρογιώργο, η παρουσία τους και η προσφορά τους σήμερα στην Αμφίκλεια ήταν ιδιαίτερη τιμή για τον σύλλογο μας! Πηγή
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEizwCwBnGSyMn0wOwK3PqpdV-QOpAIT6fs7UNjSj5o6ImGU7bfATG1EkqVVOkAIn8ksAuNQ2AGNntLlNTBZ2fKQZ2rrBQlLFUT1xFBrEkvJ_6ZKSoqmbmxCxC9DWbUQewYeYx49CxpR9-0/s200/ek4-300x225.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhyWbUa6zdqHSmwbhnez2DGDaenQuAOdV-fY0EcVwZfq0ABnw3QbQOy8gJNSld_RlHp3BwiGfhh2P1jTEFY6Zn2NBr1E99qUyupztZfDfMrNK3D32bhTK3zLskV4QBJgtAJ-IvXEQ0nVYU/s200/ek6-300x225.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiu0PAPTfiFCK-cea471860R5uNZbnyytLNKAGohw2eys7Mk3yIzdULsOKT-tmNDiXTwNL5M0LbN9v8vFRUG1eFv7XEAlVQbm1EqdDm3zli5xSSV4XGTYfbCEx9riycEfYGPTGVFD4dPt0/s200/ek11-300x225.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh4SvmwfV_THObIruV0mUkLIcxBRbblvYm6kaLQJSJ8lSuc-xlSo87CTvQ4-3MvpSW4qu22U0PuCksK6RaCbUzmF72IqnHjonVr88PUvU1I80b0uVyZKZzUGMfZKjXQO0_NWAfb795VmRA/s200/ek14-300x225.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhfTyqpnIzI-_hrX1St2XTOz_rZW7wQFTFfE-YW-XbUaW-psEMLK8o4wNWlP12jhxLPZOjnmGvK_cprMSwZAgnzloZb1w3fYnmoeyaw7x0YKerazBo2DKT1tNByZEcQDn8Ev8qKqRg9EVk/s200/ek15-300x225.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj0Uv2AZeGBhUM603DNdPxITLW5n0wxeYmdv1V-wC9ooBXyTp60yEUWt4sLthZqVjpavXY2mihhn9UdIJOenGhamtw-WPBEuUlN1hli9E0nS1RaSN2n-1aBqCTJlA3aA8508bRPGErnwOo/s200/ek16-300x225.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjHG8CF3Uw1Rx2KsAZpqTDQzVrAbWr7eMrVgdgStQWiD7tbWkxVZrCJOyVvskS_5BwYJLb4PTgKR-8rjZ_kvBJnFWNAmVQXJRG4DPq3hhath6h2bd_rHBEf4jf_MwixPdOhOCXuOvbBPLM/s200/ek17-225x300.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiebcraw7wSkY8ue6qpQQpNtAiTAAG0xT9W-5rFs7u_DFlwLWXVm4Ikk3yR1fJUC_hGNXgwauq2L3pEIGtZAmyw11HW07TdOTizj7xWERVaMi8YiQuF1uCuOvwnoZzBR_UIG30Gvn0mJv4/s200/eksetaseis3-300x225.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Ευχαριστούμε για το σχόλιο σας. "blog AMFIKLIA"
Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί μετά από έλεγχο.
Παρακαλούμε γράφετε τα σχόλια σας με ελληνικούς χαρακτήρες.
Σχόλια με υβριστικό, συκοφαντικό, προσβλητικό ή ρατσιστικό περιεχόμενο θα διαγράφονται άμεσα.
To "blog AMFIKLIA" δεν υιοθετεί τις απόψεις που εκφράζονται στα σχόλια, καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.