Στόχος μας η πρόληψη και η αποφυγή μεγαλύτερης διασποράς!
Αύριο, Τρίτη 26 Οκτωβρίου 2021, θα πραγματοποιηθούν δωρεάν rapid tests Covid-19, από κλιμάκια του ΕΟΔΥ, στο Πολιτιστικό Κέντρο Αμφίκλειας από τις 9:00 έως τις 12:00 και στο Πνευματικό Κέντρο Τιθορέας από τις 12:30 μέχρι και τις 14:00.
Παρακαλούμε όσοι δημότες προσέλθουν να έχουν μαζί τον αριθμό ΑΜΚΑ τους και να τηρήσουν πιστά τα μέτρα προστασίας και τις προβλεπόμενες αποστάσεις. Όσο μεγαλύτερη η συμμετοχή σας τόσο σαφέστερη η εικόνα της διασποράς! Δήμος Αμφίκλειας - Ελάτειας
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiQtxL6mzTjNr_N0LGAVohDa23e6LJnU35CbirGjjSIlhrdW2mHDOp82j1Cw25vBUusDTYMuEznIjG0I37vjXkCV4fwx_ycEhucr0Lb3rfKNGEVdgNPlmFUWxIAKBy5806SGfeRRe9mPDk9/w200-h133/247947941_397347721894176_2085828518719490665_n.jpg)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhNkH8EsvbVb2yr7fyXHXkSBrnZ_JVaXAycvXXG0-Ysf8BHDw_1TJ20d0ngdSYqYYwKoEzU_lpinEnqALt7jbc3Shlw0q4r_ZAdydz0q3ygj6WlFQF8lYEbax2NVO67ux2wwsMtRpfJ_ioR/w200-h133/247939492_397347755227506_8289976067526427392_n.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiQtxL6mzTjNr_N0LGAVohDa23e6LJnU35CbirGjjSIlhrdW2mHDOp82j1Cw25vBUusDTYMuEznIjG0I37vjXkCV4fwx_ycEhucr0Lb3rfKNGEVdgNPlmFUWxIAKBy5806SGfeRRe9mPDk9/w200-h133/247947941_397347721894176_2085828518719490665_n.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Ευχαριστούμε για το σχόλιο σας. "blog AMFIKLIA"
Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί μετά από έλεγχο.
Παρακαλούμε γράφετε τα σχόλια σας με ελληνικούς χαρακτήρες.
Σχόλια με υβριστικό, συκοφαντικό, προσβλητικό ή ρατσιστικό περιεχόμενο θα διαγράφονται άμεσα.
To "blog AMFIKLIA" δεν υιοθετεί τις απόψεις που εκφράζονται στα σχόλια, καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.