![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEigBY8KrUFiwKrPc6aGe2ZDvOf9rEI8IgbeB0NC24O-Bq0cbKiokURCN_bP7KZsW0yNaLHHBwvBTB9PZRJGoiZLsh0QxUqxJGt6JpcKk6ypPIz3CvMC0XKwD2kgZpOmmt7uOpZLoexfBAQ/s200/DSC05434%255B2%255D.jpg)
Στον όμορφο Σ.Σ. Μπράλου του Τοπικού Διαμερίσματος Μπράλου, της Δημοτικής Ενότητας Αμφίκλειας, του Δήμου Αμφίκλειας - Ελάτειας, της Περιφερειακής Ενότητας Φθιώτιδας, της Περιφέρειας Στερεάς Ελλάδας, για να κάνουμε πλήρη, κατά το δυνατόν, Καλικρατικό προσδιορισμό!!!! ο δραστήριος «ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Σ.Σ. ΜΠΡΑΛΟΥ, Η ΚΥΨΕΛΗ» πραγματοποίησε στις 11.06.17, την προγραμματισμένη του εκδήλωση. Εκδήλωση η οποία γίνεται περισσότερο επίκαιρη, τώρα που η ανάγκη διατήρησης της κοινωνικής συνοχής είναι μεγαλύτερη για λόγους τους οποίους βιώνουμε δυστυχώς καθημερινά, επί μακρόν και με άγνωστη λήξη. Δ Ι Καλπύρης
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhB_fpdreXS1TXr9iY0Y0CI__1eVSKF1kXTH-Sp3YptOuC5JQQDaYmHT-bIfqCPj2tyb2e8RbRbTNeTI8jaQIts7j4gQQOgY_qcWe8MiI56lefLljsOnYufFpGJktCLYOfzAXCwYSvu864/s200/DSC05447%255B2%255D.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEikZTOAjv3nTcHWD9aRCg83nXe17bdqzUObxb4khUjP2kTympD_A-xJ-wgTQ8jVrvea541oP_-IICuJDELHXzeyb6Cks5DATJsEaTPjMwwFvQhjrXkQF5L91HipiJU2HPlYtRkwO_0af3w/s200/DSC05460%255B2%255D.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiR6-B_2uq5FUW76wpQ8bN3RAqvuuguudJ4ZpILz7dehfnEdjd7iOhhsgGcLEMplAYw-AIVOjtWqb4-3Vzw6H9iH2V8a_gUrXyiowZiyeqrSkXtlKow1KpOgPuUzqxFTcEv6r04K-AaS94/s200/DSC05462%255B3%255D.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Ευχαριστούμε για το σχόλιο σας. "blog AMFIKLIA"
Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί μετά από έλεγχο.
Παρακαλούμε γράφετε τα σχόλια σας με ελληνικούς χαρακτήρες.
Σχόλια με υβριστικό, συκοφαντικό, προσβλητικό ή ρατσιστικό περιεχόμενο θα διαγράφονται άμεσα.
To "blog AMFIKLIA" δεν υιοθετεί τις απόψεις που εκφράζονται στα σχόλια, καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.