Λίγα φωτοστιγμιότυπα από την χθεσινή (22/06) νέα εκτροπή [ευτυχώς χωρίς ανθρώπινα θύματα] νταλίκας, κοντά στην Αμφίκλεια - στην κτηματική περιοχή μπλο, που λέγαμε οι παλιότεροι.....
Η Ρώσικη ρουλέτα συνεχίζεται (θα το συνηθίσουμε και αυτό;;) για τους οδηγούς οι οποίοι κινούνται επί της ΠΕΟ Λιβαδειάς – Αμφίκλειας – Λαμίας, με αιτία την συχνότητα διέλευσης ογκωδών οχημάτων [αδυναμία προσπεράσματος – δυσκολία διασταύρωσης] και τις ζημιές στο οδόστρωμα από το βάρος, παγίδες εκτροπής για κάθε διερχόμενο όχημα. Αναζητούνται αρμόδιοι και υπεύθυνοι..
Δ Ι Καλπύρης
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjJ4ihKMCByGLThvvb6pwSeZpwjHkebXsJfOXFY4DIXHij670VXcmmWw7WQ7LAOIe-7fQP5vHn-L-dDgo06s99zSf1-Wlez10V1W1-NaN9A1FS_cLLLDwe5hqLhu9yf6Q1ulhy_u_u3gQgS/s200/1.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiGMe0KvWo-goP_rA-MJYBswCNLaq2jBusHMrEGi_Xbml43ExyWVqpjbmTJnCtwbQ3pcFPLNSiJJeUVhMw8aNK44VBmpA0kMfVjgoxTE4LvLrulauwG8Jk0W3zKkSp9CbnaqXV86B_u_SQi/s200/2.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiq8cx2hqo_suuXNBkNJKMzFYqqa7sYnt7VzCnwIlPFEBv22e2zlfXkMDu4mbrktxMhbaStIMen-fChf7_8tQ1jgfN8HKsepR3yYyScQHGHYZ5t3A7pmIWuDMcYYUG9Myvvok50TXR-FDLN/s200/3.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh7ni5xvtsDNEiOrRZiz_4kczhnFstaVWRSOuWWMXG-6t3GGyLfWYq-EJkdi24FaOwIwplj9Ufs5VNMwynFy5HJ1Z_XztFyKwa_rXlvCq_h1SGA74HqraiMYPoKu67_TTXjtIlRon96cRFe/s200/4.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiCJrwdVdORYhZze2MU5mVmT-k05uTjeerHV7PHYw4Xy5eWEnlaGmvtvkrL3h4eqz2CkrptJ2szBOESCfAhx_lN8KedWiHqLWu8eyOxjhGMEhpsC-pay0CAlsEgTBZg5UxOYpoZsuX6s5em/s200/5.jpg)
Η Ρώσικη ρουλέτα συνεχίζεται (θα το συνηθίσουμε και αυτό;;) για τους οδηγούς οι οποίοι κινούνται επί της ΠΕΟ Λιβαδειάς – Αμφίκλειας – Λαμίας, με αιτία την συχνότητα διέλευσης ογκωδών οχημάτων [αδυναμία προσπεράσματος – δυσκολία διασταύρωσης] και τις ζημιές στο οδόστρωμα από το βάρος, παγίδες εκτροπής για κάθε διερχόμενο όχημα. Αναζητούνται αρμόδιοι και υπεύθυνοι..
Δ Ι Καλπύρης
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjJ4ihKMCByGLThvvb6pwSeZpwjHkebXsJfOXFY4DIXHij670VXcmmWw7WQ7LAOIe-7fQP5vHn-L-dDgo06s99zSf1-Wlez10V1W1-NaN9A1FS_cLLLDwe5hqLhu9yf6Q1ulhy_u_u3gQgS/s200/1.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiGMe0KvWo-goP_rA-MJYBswCNLaq2jBusHMrEGi_Xbml43ExyWVqpjbmTJnCtwbQ3pcFPLNSiJJeUVhMw8aNK44VBmpA0kMfVjgoxTE4LvLrulauwG8Jk0W3zKkSp9CbnaqXV86B_u_SQi/s200/2.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiq8cx2hqo_suuXNBkNJKMzFYqqa7sYnt7VzCnwIlPFEBv22e2zlfXkMDu4mbrktxMhbaStIMen-fChf7_8tQ1jgfN8HKsepR3yYyScQHGHYZ5t3A7pmIWuDMcYYUG9Myvvok50TXR-FDLN/s200/3.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh7ni5xvtsDNEiOrRZiz_4kczhnFstaVWRSOuWWMXG-6t3GGyLfWYq-EJkdi24FaOwIwplj9Ufs5VNMwynFy5HJ1Z_XztFyKwa_rXlvCq_h1SGA74HqraiMYPoKu67_TTXjtIlRon96cRFe/s200/4.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiCJrwdVdORYhZze2MU5mVmT-k05uTjeerHV7PHYw4Xy5eWEnlaGmvtvkrL3h4eqz2CkrptJ2szBOESCfAhx_lN8KedWiHqLWu8eyOxjhGMEhpsC-pay0CAlsEgTBZg5UxOYpoZsuX6s5em/s200/5.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Ευχαριστούμε για το σχόλιο σας. "blog AMFIKLIA"
Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί μετά από έλεγχο.
Παρακαλούμε γράφετε τα σχόλια σας με ελληνικούς χαρακτήρες.
Σχόλια με υβριστικό, συκοφαντικό, προσβλητικό ή ρατσιστικό περιεχόμενο θα διαγράφονται άμεσα.
To "blog AMFIKLIA" δεν υιοθετεί τις απόψεις που εκφράζονται στα σχόλια, καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.