Β’ φάση των Πανελλήνιων Σχολικών Αγώνων Κλασικού Αθλητισμού
Διεξήχθη σήμερα Τετάρτη 22 Απριλίου 2015 στο στάδιοΑΛΚΑΖΑΡ της Λάρισας ηΒ’ φάση των Πανελλήνιων Σχολικών Αγώνων Κλασικού Αθλητισμού του 6ου Ομίλου (επτά στο σύνολο σε όλη την Ελλάδα).
Στους αγώνες αυτούς το σχολείο μας επάξια εκπροσώπησε η μαθήτριά μας ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ της Α΄ τάξης που συμμετείχε στον αγώνα των 3.000 μέτρων κοριτσιών καιτερμάτισε στην 3η θέσημε πολύ καλό χρόνο.
Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί μετά από έλεγχο. Παρακαλούμε γράφετε τα σχόλια σας με ελληνικούς χαρακτήρες. Σχόλια με υβριστικό, συκοφαντικό, προσβλητικό ή ρατσιστικό περιεχόμενο θα διαγράφονται άμεσα. To "blog AMFIKLIA" δεν υιοθετεί τις απόψεις που εκφράζονται στα σχόλια, καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Ευχαριστούμε για το σχόλιο σας. "blog AMFIKLIA"
Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί μετά από έλεγχο.
Παρακαλούμε γράφετε τα σχόλια σας με ελληνικούς χαρακτήρες.
Σχόλια με υβριστικό, συκοφαντικό, προσβλητικό ή ρατσιστικό περιεχόμενο θα διαγράφονται άμεσα.
To "blog AMFIKLIA" δεν υιοθετεί τις απόψεις που εκφράζονται στα σχόλια, καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.