Ήρθε και το Φθινόπωρο και καιρός να πάρουμε τα βουνά!
Ξεκινήσαμε από Λαμία για να καταλήξουμε Αμφίκλεια, ακούσαμε για το Mountain beer-house, ένα στέκι για καφέ από νωρίς το πρωί, μπύρα και κρασί το βράδυ ή το αγαπημένο σου ποτό.
![mount2](http://www.locaradio.net/wp-content/uploads/mount2-267x200.jpg)
Το Mountain beer house ανακαίνισε και τον εσωτερικό του χώρο όπου κυριαρχεί το ξύλο και η πέτρα, ενώ το τζάκι του σε περιμένει να απολαύσεις την μπύρα ή το αγαπημένο σου ποτό, δίπλα του.
Mountain cafe-bar
Εθνικής Αντιστάσεως και Πλάτωνος, Αμφίκλεια
Τηλ.: 22340 23150
Εθνικής Αντιστάσεως και Πλάτωνος, Αμφίκλεια
Τηλ.: 22340 23150
Υπεροχος χωρος με την πρωτη ευκαιρια θ ανεβουμε καλες δουλειες!!!αγαπαμε Αμφικλεια-ΔΑΔΙ!!α.ΑΝΑΝΙΚΑ
ΑπάντησηΔιαγραφή